Mėnesio klaidosPastebėję klaidą viename iš „oho“ leidžiamų kryžiažodžių žurnalų, apie ją praneškite el. paštu redakcija@oho.lt. Dėkojame už bendradarbiavimą!


„Įdomūs panoraminiai kryžiažodžiai moterims“ Nr. 114 užduotyje (7 p.) vietoj klausimo „Žmogaus liemuo“ turėtų būti klausimas „Konditerijos gaminys“.

''oho Įvairūs Japoniški kryžiažodžiai'' Nr1121psl. 18 užduotyje, iš viršaus į apačią trečiame stulpelyje turėtų būti 15 vietoje 14

„oho“ Nr.11Užduotis Nr.19 (24 psl.) neišsprendžiama, nes sudėti ne tie fragmentai su raidėmis.

Atsakymas turėjo gautis BOTANIKOS SODAS, tačiau užskaitysime užduotį išspręstą kaip teisingą, net jei kupone nebus nieko įrašyta į šios užduoties atsakymų grafą.

ID 13 „Įdomūs panoraminiai kryžiažodžiai“29 užd. (35 p.) antroje vertikalioje eilutėje iš dešinės, po penkių raidžių nuo viršaus, turėtų būti skyrimas. T. y turėtų būti atskirta raidė L.

ID44 „Įvairūs kryžiažodžiai“ Nr.10Užduotyje Nr.4 pažymėtas atsakymo skaičiukas 1 turėjo būti per vieną langelį į dešinę (šeštame eilutės langelyje).

„oho“ Nr. 10Užduotyje Nr.11 (15 psl.) ketvirtoje eilutėje nuo viršaus ir aštuntame stulpelyje iš kairės vietoj raidės P turi būti raidė I

„oho Įdomūs Kakuro“ Nr. 1022psl. 16 užduotyje, penktame stulpelyje virtoje 29 turėtų būti 28. taip pat trečiame stulpelyje, apatinėje sumoje abudu skaičiai turėtų būti 17

29psl. 22 užduotyje, septintoje eilutėje iš apačios į viršų vietoje 47 turėtų būti 42

2xoho Nr.10Užduotyje O2 (17 psl.) septintoje eilutėje nuo viršaus ir šeštas langelis iš kairės turįjo būti baltas, kad įsirašytų žodžiai AŠUTAS IR ĮSTATAS. Šitame langelyje „pasislėpė“ ir atsakymo 7-as skaičiukas.

Teisingas užduoties atsakymas - VADOVAS


Turite neišsiųstų kuponų