Turnyro Kretingoje atgarsiaiKviečiame registruotis į „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyrą KauneKviečiame registruotis į „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyrą Kretingoje„oho“ kryžiažodžių turnyro Palangoje atgarsiaiIŠRINKTAS „OHO“ KONKURSO „PRIZŲ MEDIS“ LAIMĖTOJAS 

2019 m. birželio 28 d. naudojant atsitiktinio parinkimo programą buvo išrinktas konkurso „Prizų medis“ nugalėtojas. 2500 Eur atiteko telefono nr. +370 6*77*554 savininkui. Kaip buvo renkamas laimingasis, pamatysite paspaudę šią nuorodą: https://youtu.be/lTk-nBHqI2w.

 

 

Kviečiame registruotis į „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyrą PalangojeKryžiažodžių sprendimo turnyro Vilniuje atgarsiaiTurnyro Plungėje atgarsiaiKviečiame registruotis į „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyrą VilniujeTurnyro Biržuose atgarsiaiKviečiame registruotis į „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyrą PlungėjeTurnyro Kaune atgarsiaiOHO 2018 m. čempionato balaiKviečiame registruotis į „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyrą BiržuoseTurnyro Kretingoje atgarsiaiKviečiame registruotis į kryžiažodžių sprendimo turnyrą KauneŠiaulių turnyro atgarsiaiKviečiame registruotis į „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyrą KretingojeTurnyro Klaipėdoje atgarsiaiOHO kryžiažodžių sprendimo turnyras tarptautinėje „Kengūros“ ir „Bebro“ konkursų vasaros stovykloje2018 m. liepos 9 d. mokinių vasaros stovykloje Toliejoje vyko „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyras. Šioje stovykloje kryžiažodžių sprendimo turnyras organizuojamas jau antrą kartą. Turnyre dalyvavo 5–8 kl. mokiniai, konkursų „Kengūra“ (matematikos) ir „Bebras“ (informatikos ir informatinio mąstymo) laimėtojai. 97 dalyviai susikaupę mąstė, užtikrintai žymėjo atsakymus, po valandos įtempto užduočių sprendimo šypsodamiesi atidavė užduočių lapus. Mokiniai turėjo išspręsti 10 galvosūkių. Teisingai išsprendus visas užduotis jie galėjo surinkti 47 balus. Turnyro rezultatai buvo skelbiami liepos 14 d. stovyklos uždarymo metu. Iki tol mokiniai sprendė įdomius matematikos uždavinius, dalyvavo informatikos veiklose, viktorinose, žygiuose, žaidimuose. „Oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyro nugalėtojais tapo surinkusieji maksimalų taškų skaičių. Šie stovyklos dalyviai galėjo džiaugtis specialia „oho“ kryžiažodžių taure bei pasirinktų „oho“ kryžiažodžių žurnalų metinėmis prenumeratomis. Metinėmis prenumeratomis taip pat apdovanoti  dalyviai, užėmę II  (surinkę 46 taškus) ir III (surinkę 30 taškų) vietas „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyre. Žinoma, pasirinktų „oho“ kryžiažodžių žurnalų 3 mėnesių prenumeratomis džiaugėsi ir likę stovyklos dalyviai. Kiekvienas stovyklos dalyvis vylėsi ir kitąmet dalyvauti smagiame kryžiažodžių turnyre.

Kviečiame registruotis į „oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyrą ŠiauliuoseIŠRINKTAS „OHO“ AUTOMOBILIO LAIMĖTOJAS2018 m. liepos 02 d. naudojant atsitiktinio parinkimo programą MINIWEBTOOLS buvo išrinktas konkurso „Laimėk ir važinėk“ nugalėtojas. Prie automobilio „Renault Clio“ vairo sės telefono nr. +370 6*04*686 savininkas. Su laimėtoju susisieksime asmeniškai. Jei norite pasitikslinti patys, ar tai jūsų telefono nr., skambinkite nemokamu tel. 8800 709 08 arba rašykite info@oho.lt

Nugalėtojo rinkimą stebėjo: Linas Krapavickas, Audrius Murauskas, Arnaldas Augutis, Rūta Bajorienė, Arūnas Gedvilas, Eglė Kėvalaitė-Mačionienė, Vaida Miliauskienė, Edita Saveiskienė.

Kviečiame registruotis į kryžiažodžių sprendimo turnyrą KlaipėdojeMokslinis tyrimas apie kryžiažodžiusMums džiugu, kad atliekami moksliniai tyrimai apie kryžiažodžius. Jeigu galite, užpildykite šią anketą:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScmqheoB-GuN57zoA043GmbuG_8O3NsmjwY9eDAmoQu-qOovQ/viewform.

„oho“ kryžiažodžių sprendimo turnyras Plungėje„oho“ moksleivių kryžiažodžių sprendimo turnyras Kauno kolegijojeŽvarbią sausio 25-osios  popietę į Kauno kolegiją susirinko mokiniai, nusiteikę pamankštinti savo galveles ir jaukiai praleisti laiką. Renginio dalyviai varžėsi kryžiažodžių sprendimo turnyre, kuriame kovojo net 19 komandų!

Turnyro nugalėtojai džiaugėsi rėmėjų įsteigtais prizais ir „oho“ kryžiažodžių žurnalų redakcijos dovanomis.  Dėkojame visiems dalyvavusiems ir dalinamės turnyro akimirkomis. 


Kviečiame registruotis į kryžiažodžių sprendimo turnyrą PlungėjeKryžiažodžių sprendimo turnyro Vilniuje atgarsiai„oho“ kryžiažodžių turnyro Kretingoje atgarsiaiKonkursas „Laimėk ir važinėk“.Tikrink, ar patekai į tolesnį etapą!Dalyvaudami konkurse „Laimėk ir važinėk“ galite laimėti penkiadurį „Renault Clio“. Ar patekote į tolesnį konkurso etapą, patikrinkite įrašę savo telefono numerį ČIA.Turite neišsiųstų kuponų